niedziela, 7 kwietnia 2013

JustinBieber

Hej ! Dzisiaj robię notkę o Justinie Bieberze. Niedawno był koncert w Łodzi chyba już każdy wie. Wiecie ile ja bym zrobiła, żeby być na tym koncercie ! Niektórzy ludzie mają takie szczęście, że mogli tam być. Nie uważajcie mnie, że jestem Belieber bo to nie prawda , ja nie należe do tej grupy rodziny czy jakoś to tak nazwać. Ja poprostu uważam, że jest bardzo przystojny i ma bardzo fajne piosenki. Jeszcze pół roku temu nie słuchałam go i wogóle go nie lubiłam, jak to się wszystko zmieniło ! Wkurzają mnie hejty na jego temat. Ludzie, którzy nazywają, go że jest gejem itp. są poprostu zazdrości, gej bo co? bo nosi rurki? ! Chłopcy zazdroszczą mu tego, że tak wiele lasek z całego świata na niego leci a nich poprostu nikt. dosłownie nikt.
Niektóre dziewczyny a nawet może chłopacy, boją się wyznać prawdę, że go słuchają, że go lubią, ukrywają to. A dlaczego? Ludzie mogą być bardzo idiotyczni. Gdy odkryją prawdę, że słuchasz Justina zaczną mieć z ciebie polew. Wiem z własnego przykładu jak moja koleżanka była wyśmiewana przez chłopaków. Muzyka, tak muzyka, tego co słuchamy powinna nas łączyć. Ludzie potrafią zrobić taką przykrość drugiemu człowiekowi, że ukrywają to.
O wiele więcej jest ludzi, którzy lubią Justina i które ukrywają to. O wiele mniej ludzi jest takich, co sobie z niego kpią. Cwaniaczki, ((ci którzy Biebera nienawidzą ))którzy gadali na facebooku, czy innych różnych portalach, ze przyjdą na koncert Justina. Chyba wiecie po co. A tu dupa nikt nie przyszedł. Na necie to oni umią różne rzeczy gadać.

więc to była notka o Justinie. jeszcze raz powtarzam nie jestem BELIEBER ! :DA WY JAKIE ZDANIE MACIE NA TEMAT JUSTINA?

2 komentarze:

  1. Hkm. Zdecydowanie jest mi obojętny. Nie to że go nie lubię ani nic w tym stylu, po prostu ja słucham muzykę dence :3. Ale w tej nocte masz na prawdę rację co do ludzi wysmiewajacych się z niego. Na fb widziałam wiele wpisów jeszcze przed koncertem od chłopaków "idę mu wier*olić " haha. Dobre... Oni są banalni i zazdrośni. Po prostu....

    OdpowiedzUsuń
  2. Justin jest fajny. <3
    http://karolinablonska.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń