poniedziałek, 1 kwietnia 2013

SmigusDyngus.

Hei ludzie ! bardzo dawno mnie tu nie było !
Dzisiaj mamy Smigus Dyngus. Ja oczywiście spędzałam go tak, że razem z kolegami i koleżankami rzucaliśmy się śnieżkami, bo śniegu mamy po kolana. Masakra, mamy tu już kwiecień a czuję się jakby był środek zimy. Sypie śnieg jak opętany hah :3.
Ale za to z siostrą w łazience zrobiłyśmy sobie taki domowy lany poniedziałek, ale bez przesady trochę się tylko polałyśmy, żeby łazienki nie zalać. Ale i tam musiałyśmy to potem wycierać c:. Jutro miałam na rowerze jechać z  koleżanką na tańce, myślałyśmy, że będzie ładna pogoda, będzie ciepło, słońce będzie świecić a tu nagle się okazuje dupa, śnieg..śnieg..śnieg.. Jadę samochodem na tańce z mamą koleżanki. Jest to nasza ostatnia próba przed występem, trochę stresu mam, bo nie końca kapuję jednej choreografii. Więc jutro będę  musiała ostro ćwiczyć. Stroje mamy dość nudne, no bo tylko legginsy i jakieś koszulki, ale to nie stroje są najważniejsze, tylko jak tańczymy, jak dobrze tańczymy , to się liczy. Bo w tańcu każdy krok ma znaczenie ;D. Wstanę jutro o 8, żeby  się wyszykować na tańce, zjeść, ubrać itp.,  dlatego że tańce mamy na 10.  Dzisiaj wieczorek z angielskim i francuskim, niestety muszę sobie wszystko poprzypominać, czyli, że z franca kolory, części ciała, liczby i to wszystko, bo jutro raczej czasu  nie będę miała, bo tańce, bo boisko, przyjdę wieczorem a wtedy będę wyczerpana i nic się mi nie będzie chciało.
Zrobiłam też parę zdjęć i powiem, że wyszły w miarę, przez ten mój aparat -.- ( JA CHCE NOWY APARAT ! ) Zdjęcia zrobiłam wczoraj rano, zaraz po obudzeniu, gdy się tylko ubrałam, więc te oczy moje mnie przerażają, jakbym paliła czy coś xd. Ale pozatym jest git "chyba" hah c;MÓJ BLOG. PRZECZYTAĆ.
PROWADZĘ BLOGA NADAL, ALE POSTY BĘDĄ DODAWANA ŻADKO.
JAK CHCECIE , ŻEBYM CZĘŚCIEJ PISAŁA POSTY tooo...
to pisać w komentarzach kto czyta mojego bloga, komu się podoba mój blog, o czym mam pisać notki, bo brak pomysłu. i pisać mi KTO OGLĄDA MOJEGO BLOGA !, bo to najważniejsze, wtedy wiem do kogo to piszę ;)
więc TAGGG, dzięki za przeczytanie tego ;)

a wy co dzisiaj robiliście? ^^
pisać w komentarzach ♥7 komentarzy:

 1. Fajny blog :) Zapraszam do mnie :) http://pozaczasem94.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciesze sie, ze nie jest to tzw "balagan" w pisaniu ;)
  Ciekawie piszesz, zapraszam do siebie http://mistycznaakademia.blogspot.com/
  PS KOCHAM JACKA DANIELSA (koszulka)<3333

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz co.. bardzo ładnie piszesz i co ty robisz że taka śliczna jesteś.. :D
  Zapraszam do mnie
  http://biebs1994.blogspot.com/
  przedostatni wpis.. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. weszłam tu pierwszy raz... i podoba mi się wygląd.... a ty jesteś b.ładna i masz zajebistą koszulkę :3
  skomentowałam i zaobserwowałam , liczę na to samo http://cynka-cynkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja oglądam ;p A i nie przejmuj się ja tez nie kapuje paru kroków ;p ;**

  OdpowiedzUsuń
 6. jak układasz grzywkę? napisz nam ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne zdjęcia :33 + Obserwujemy?
  majtynak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń